Doktor Bashar Harateh

W 1993 roku ukończył studia dentystyczne na Akademii Medycznej w Poznaniu. W 2001 roku otrzymał tytuł specjalisty II stopnia w zakresie ortodoncji.

Od wielu lat prowadzi z wielkimi sukcesami prywatną praktykę dentystyczną w Bydgoszczy, gdzie wykonuje szereg zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, a od 1997 wykonuje również zabiegi ortodontyczne, stosując z powodzeniem najnowocześniejsze techniki leczenia zarówno dzieci, jak i dorosłych. W 1997 uzyskał kwalifikacje umożliwiające leczenie pacjentów za pomocą stałych aparatów ortodontycznych.

Ortodoncja dla Dr Bashara Harateh to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja, której się całkowicie oddaje nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje poprzez udział w różnorodnych kursach z zakresu ortodoncji, a także implantologii w Polsce i za granicą. Za swój sukces uważa leczenie za pomocą aparatów stałych zakładanych metodą językową, którą cenią przede wszystkim pacjenci, dla których jest ważna estetyka tej metody. Dr Harateh może się poszczycić dużymi sukcesami zarówno w zakresie ortodoncji, jak i implantologii. Swoje doświadczenie wykorzystuje chętnie pomagając innym ortodontom w leczeniu trudnych przypadków. Nieustannie śledzi innowacyjne techniki leczenia i uczestniczy w międzynarodowych kongresach, podczas których doszkala się w zakresie najbardziej innowacyjnych metod leczenia. Dr Harateh przywiązuje ogromną wagę do zdrowego uśmiechu pacjenta, jak i również jego komfortu podczas leczenia. Wszystkie zabieg wykonuje tak by pacjent odczuwał, jak najmniejszy dyskomfort.

Prywatnie jest szczęśliwym ojcem trójki dzieci – Damiana, Magdaleny i Julii. W wolnym czasie wspiera swoje pociechy w ich rozwoju i dumnie patrzy jak uzyskują coraz to większe osiągnięcia naukowe.  Wolne chwile spędza podróżując i oddając się swojej drugiej pasji – nurkowaniu. Wolne wieczory spędza nad dobrą literaturą z zakresu psychologii i samorozwoju.

· Translate ·